Детство /детская неврология/ социальная реабилитация 


 
Учреждения социальной защиты и общества


Оглавление Центры реабилитации> Технические средства> Законы и льготы> Учреждения социальной защиты и общества> Образовательные учреждения>

 О трудоустройстве> Организация досуга> Клубы встреч и знакомства> Родительские советы и истории> Форум> Литература>  Ссылки> <<В рубрику

 Извините, рубрика "Социальная реабилитация" находится в стадии разработки, информация об обновлениях- на стр. Новости

Дополнительная информация о социальных учреждениях и об общественных организациях г. Харькова

Общество инвалидов Киевского района, Харьковское отделение Всеукраинской общественной организации инвалидов "Союз организаций инвалидов Украины"


Контактные координаты :  61002, г. Харьков , ул. Мироносицкая, 47
Тел
. 700-49-94
Руководитель: Костенко Татьяна Владимировна
E-mail: hokroi@mail.ru
 

    Харківське відділення всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"- товариство інвалідів Київського району було створено і зареєстроване 1.10.1992р. № 1963 в виконкомі Харківської міської Ради.
Місія організації - інтеграція людей з обмеженими можливостями у суспільство.
Цілі організації -сприяння комплексної соціальне - психологічної адаптації та реабілітації інвалідів до сучасних умов, виявлення та розвиток творчих здібностей, сприяння професійному розвитку, підвищення соціальної активності людей з обмеженими можливостями.
    Основні напрямки діяльності:
    • Захист прав та інтересів інвалідів та членів їх сімей.
    • Реалізація соціальних програм в м. ХарковіСприяння співпраці між державними танедержавними благодійними громадськими І  іжнародними організаціями та установами,з метою забезпечення соціальних послуг для людей з функціональними обмеженнями та їх сімей в м. Харкові.
    • Спрямування на розвиток особистості, отримання трудових навичок, розвиток самодопомоги серед людей з функціональнимиобмеженнями.

 Проекти організації:

    • з 1992 по теперішній час в товаристві інвалідів працює інформаційній телефон;
    • у 1995 році була розроблена модель працевлаштування інвалідів, яка працює і сьогодні, товариство інвалідів сприяє працевлаштуванню інвалідів, розвитку соціальних підприємств громадських організацій інвалідів, де створюються нові робочі місця. Брали участь у розробці міської програми «Підтримка і розвиток підприємницької діяльності». Має авторські програми реабілітації та зайнятості для людей з обмеженими можливостями.
    • з 1996 року працюємо з міжнародною організацією Каунтерпарт та Британською радою з написання проектів управління персоналом і проведення тренінгів.
    • з 2001 року працюємо з товариством технічної допомоги м. Байєрсдорф з Німеччини з метою гуманітарної допомоги по програмі «Медично-трудової, соціальної реабілітації інвалідів». Було отримано 52 тони гуманітарного вантажу на 168 тисяч гривень, який передано 15 лікарням м. Харкова і Харківської області, а також громадським організаціям.
    • з 2002 року брали участь в конкурсах соціальних програм. Були неодноразовими переможцями цих конкурсів, які проводилися при підтримці Харківської міської ради в межах міського гуманітарного проекту «Єдина соціальна мережа».
    • у 2003-2004 роках при підтримці Управління праці та соціального захисту населення Головного управління з гуманітарних та соціальних питань Харківської міської Ради в рамках проекту був створений «Центр психологічної адаптації літніх інвалідів і членів їх родин».
    • з 2005 року працює проект «Громадська Агенція сприяння працевлаштуванню інвалідів» при підтримці Управління праці та соціального захисту населення Харківської міської ради.
    • з 2005 року входить в комісію Харківської обласної державної адміністрації «Управління з питань внутрішньої політики». Являється членом комісії з питань соціального захисту та дотримання прав людини (розпорядження 301-461 від 24.10.05р.).
    • В 2005 році на конкурсі інноваційних соціальних мікропроектів Українського Фонду Соціальних Інвестицій стали переможцями по програмі «Центр тимчасового перебування для людей похилого віку з особливими потребами «Добрий догляд».
    • В 2006 році розвиток проекту «Громадська Агенція сприяння працевлаштуванню інвалідів» був підтриманий Фондом Євразія в рамках програми «Сталі рішення» за рахунок коштів, наданих Компанією «Філіп Морріс Україна» і Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Організація співпрацює з:

    Управлінням праці та соціального захисту населення Департаменту охорони здоровья та соціальних питань Харківської міськоїРади.
    Фондом Євразія в рамках прогами "Сталі рішення" за рахунок коштів, наданих Компанією "Філіп Морріс Україна" і Агенством США з Міжнародного Розвитку (USAID)
    Товариством технічної допомогим. Байєрсдорф з Німеччини.
    Товариством AWO м. Нюрнберг з Німеччини.
    Українським Фондом Соціальних Інвестицій (УФСІ)
    Всеукраїнською організацією інвалідів "Союз організацій інвалідів України".
    Центрами зайнятості.
    Громадськими організаціями інвалідів м. Харкова.
    Харківським обласним відділеням Фонду соціального захисту інвалідів.
    Харківською громадською організацією незрячих юристів;
    Харківським центром реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей "Право вибору".

 

 Наши проекты

 

Робота з інвалідами похилого віку "Ти не один"

Громадська Агенція сприяння працевлаштуванню інвалідів

 

    Керівник проекту Громадська Агенція сприяння працевлаштуванню інвалідів Костенко Тетяна Володимирівна - Голова Харківського відділення всеукраїнської громадської організації «Союз організацій інвалідів України», товариства інвалідів Київського району, неодноразово  нагороджувалася грамотами, подяками, дипломами.

 

ХАРКІВСЬКА ГРОМАДСЬКА
АГЕНЦІЯ СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ІНВАЛІДІВ

ШУКАЄМО РОБОТУ РАЗОМ

    Проект здійснюється при підтримці:   

    До Агенції можуть звертатися інваліди працездатного віку І-Ш груп, які можуть працювати за висновками МСЕК

Тел./факс:700-49-94
E-mail: hokroi@mail.ru
Адреса: м. Харків, вул. Мироносицька, 47
Понеділок, четвер 10:00 — 15:00

 

Інформація для тих, хто шукає роботу

    Якщо у Вас виникли труднощі з працевлаштуванням — звертайтесь до нас в Харківську громадську Агенцію сприяння працевлаштуванню інвалідів і ми неодмінно допоможемо.

Ви можете отримати такі послуги:

    - індивідуальні та групові консультації психолога і соціального працівника з соціальних проблем суспіль ства, сім'ї, працевлаштування;
    - консультації юриста з захисту прав та працевлашту вання людей з особливими потребами;
    - пошук вакантного місця роботи і працевлаштування;
    - організація зустрічів з роботодавцями;
    - соціальний супровід до місця роботи;
    - надання психологічної підтримки на період адаптації на робочому місці.

Ви можете взяти участь:

    - у семінарах-тренінгах: "Допоможи собі сам" "Роль комунікативних умінь і навичок у житті людини" "Самопрезентації та проходження співбесіди у робото давця";
    - у круглих столах з проблеми інтеграції людей зособливими потребами у суспільство.

Ви маєте можливість пройти курс навчання;

    - основам масажу;
    - швацької справи;
    - по деревообробці;
    - користувача комп'ютера;
    - за направленням Агенції ви можете пройти курси навчання у державних Центрах зайнятості, у громадських організаціях м.Харкова, у Всеукраїнському Центрі професійної реабілітації інвалідів.
    Той, хто бажає отримати освіту, може отримати в Агенції Інформацію про навчальні заклади України для Інвалідів.

 

Інформація для роботодавців

    Суспільство зацікавлено у використанні потенціалу кожного свого члена, а тому необхідно створювати умови і для сзмо-реалізації людини з обмеженими можливостями.
    Ми чекаємо саме на Вас, якщо Ви - керівник підприємства чи бізнесмен, який може і хоче допомогти у працевлаштуванні людини з обмеженими можливостями.
    Ми надамо Вам необхідну інформацію щодо тих людей, які можуть стати Вашими робітниками.
    Саме у нас Ви зможете одержати консультації з атестації робочого місця і забезпечення плідної роботи найманого робітника з особливими потребами.
    При необхідності Ви зможете відвідати семінари з питань: "Законодавча база України щодо працевлаштування інвалідів", "Індивідуальна програма реабілітації неповносправного громадянина" "Адаптоване робоче місце і відповідні умови праці людини з особливими потребами"
 

Оглавление Центры реабилитации> Технические средства> Законы и льготы> Учреждения социальной защиты и общества> Образовательные учреждения>

 О трудоустройстве> Организация досуга> Клубы встреч и знакомства> Родительские советы и истории> Форум> Литература>  Ссылки> <<В рубрику


Rambler's Top100 Яндекс.Метрика