Детство /детская неврология/ социальная реабилитация 


 
Учреждения социальной защиты и общества


Оглавление Центры реабилитации> Технические средства> Законы и льготы> Учреждения социальной защиты и общества> Образовательные учреждения>

 О трудоустройстве> Организация досуга> Клубы встреч и знакомства> Родительские советы и истории> Форум> Литература>  Ссылки> <<В рубрику

Дополнительная информация об учреждениях социальной защиты и общественных организациях г. Харькова

Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра" (ХМЦСССДМ "Довіра")

Контактные координаты: г. Харьков, просп. Гагарина, 43 Б Телефон/факс: (057) 771-84-41
Е
-mail: dovira68@rambler.ru
Директор – Дроздова Татьяна Владимировна

Нашій „Довірі” можна довіряти!

    Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра" (ХМЦСССДМ "Довіра") - є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
    Центр створений у 1992 році, в теперішній час розташований на площі в 480 кв. м. за адресою: просп. Гагаріна, 43 Б. Приміщення обладнано пандусом, в роботі використовується спеціалізований автомобіль з пристроєм для завантаження інвалідних візків.
   
Свою діяльність Центр здійснює через спеціалізовані формування - соціальні служби.

  1. Служба підтримки сімей опікується дітьми-сиротами, дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями, працює з сім'ями, де існує проблема алкогольної та наркозалежності, допомагає молодим сім'ям порозумітися між собою та з оточуючим світом. Клуб для молоді з функціональними обмеженнями "Зустрічі друзів" - це свято для молоді з особливими потребами, яке дає змогу поспілкуватися, знайти друзів, пізнати щось нове.

  2. З 2002 року працює "Телефон Довіри" (771-84-57) - соціальна служба, що надає безкоштовну, конфіденційну, екстрену, психологічну, інформаційну та правову допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

  3. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі - один із важливих напрямів діяльності центру сьогодні, особливо у зв'язку з проблемами наркоманії та ВІЛ/СНІДу. Програми профілактики розраховані на проведення роботи передусім серед неповнолітніх та молоді, їхніх батьків. Робота з підлітками та молоддю здійснюється через їх безпосередню участь у семінарах, тренінгах, тематичних конкурсах і акціях, де вони відверто можуть задати хвилюючі їх питання та отримати чесні і достовірні відповіді.

  4. "Школа волонтерів" - це люди різного віку та соціального статусу, вчаться надавати кваліфіковану допомогу та своїм вмінням та теплом зігрівають людей, які цього потребують.

  5. Через Інформаційно-ресурсний центр здійснюється методична допомога районним у м. Харкові центрам соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадським організаціям, студентам, молоді. Є доступ до мережі Інтернет.

    У 2007 році Центром надано 8150 соціальних послуг, з них 1031 індивідуальних та 7119 групових під час проведення 234 заходів соціального спрямування. Усі послуги центру надаються безкоштовно!


 Україна
Харківська міська рада Харківської області
Головне управління з гуманітарних та соціальних питань
Комітет у справах сім’ї та молоді
МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ДОВІРА”
м. Харків, пр-т Гагаріна, 43-Б, т.: 771-84-41, 736-09-71, e-mail: dovira68@rambler.ru

ПРЕС – РЕЛІЗ


26 лютого 2010 року, ХМЦСССДМ «Довіра», пр.Гагаріна, 43-б
Контакти: Тетяна Дроздова, 771-84-41; Матюшенко Віталій,  0503640673

Круглий стіл “Пацієнти та науковці – партнерство в ім’я життя»
Рідкісні захворювання – не привід держави відвернутися від численних пацієнтів

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» спільно з Харківським Благодійним Фондом «Діти зі Спінальною М’язовою Атрофією» 26 лютого 2010 року о 12.00 годині у приміщенні ХМЦСССДМ «Довіра» (пр. Гагаріна 43-Б) проводять Круглий стіл “Пацієнти та науковці – партнерство в ім’я життя», присвячений третьому щорічному Дню Рідкісних Захворювань за участі громадських діячів Києва, Донецька, Харкова. До участі запрошені науковці та медики Харкова.

Вперше ініційований європейською організацією рідкісних захворювань EURORDIS 29 лютого 2008 року, цей день набув не тільки європейського, а світового масштабу проведення суспільних акцій.

Головна мета цього заходу – підвищити розуміння рідкісних захворювань та їх вплив на життя пацієнтів у всіх аспектах, привернути увагу до значимості рідкісних захворювань в Україні.

Учасники заходу:

Учасники круглого столу ставлять за мету через встановлення в системі державного медичного забезпечення, соціального захисту серед пріоритетних питань питання рідкісних захворювань, об'єднати потенціал Держави, організацій пацієнтів, міжнародний досвід для поглиблення розробки шляхів впровадження найсучасніших методів лікування, діагностики та профілактики захворювань.

Детальну інформацію можна отримати за адресою:
61001 м. Харків, пр. Гагаріна 43-Б, тел. 771-84-41, 737-46-52


 Ты+Я=Одна семья

    В Харьковском городском центре социальных служб для семьи, детей и молодежи "Доверие" существует такое специализированное формирование, как Служба социальной поддержки семей. Она оказывает помощь тем семьям, которые оказались в сложных жизненных обстоятельствах, семьям, в которых воспитываются дети и молодежь с функциональными ограничениями, детям-сиротам. Служба занимается подготовкой молодежи к гармоничной семейной жизни и ответственному материнству и отцовству.
    Одной из таких семей, оказавшихся в сложных жизненных обстоятельствах является семья Дугиновой Ольги, которая была определена в Кризисный центр матери и ребенка в г. Люботине, в котором специалисты центра "Доверие" и волонтеры "Харьковского центра волонтеров" являются частыми гостями.
    Вот и сейчас, оказавшись во время Новогодних праздников в больнице, семья не осталась без внимания. Поздравить с праздниками маму и деток приехали специалисты центра и волонтеры.

    Хочется поблагодарить издательство "Ранок" за прекрасные подарки в виде книг и раскрасок, которые принесли детям массу положительных эмоций. Такой новогодний подарок получила и Анжела Дугинова, которая сразу же с удовольствием приступила к раскрашиванию подаренного альбома! Не остался без внимания и маленький Андрюшка, его новым другом стала симпатичная мягкая игрушка - мопсик. Игрушки были собраны волонтерами и розданы детишкам льготного контингента во время проведения праздничных акций.
Давайте будем дарить свою любовь и тепло детям как можно чаще!

Екатерина Багрич
 


Новогодний бал 2008 г., в организации которого
принимали участие
сотрудники и волонтеры ХМЦСССДМ "Довіра"
Исполнение танца

 

Оглавление Центры реабилитации> Технические средства> Законы и льготы> Учреждения социальной защиты и общества> Образовательные учреждения>

 О трудоустройстве> Организация досуга> Клубы встреч и знакомства> Родительские советы и истории> Форум> Литература>  Ссылки> <<В рубрику


Rambler's Top100 Яндекс.Метрика